1544 Alta Vista Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

1544 Alta Vista Dr

Vista, CA 92084
Parcel Number:
1771842200

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/26/1998 $179,500 7y 1m -20% -3%
01/30/1991 $225,000 n/a -    -   
Additional Resources