8468 Capricorn Way #79 - Map & Public Records - SDLookup.com

8468 Capricorn Way #79

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3092500879

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/20/2015 $295,000 4y 11m 32% 6%
11/08/2010 $223,000 9y 11m 45% 4%
11/15/2000 $154,000 2y 8m 73% 23%
03/10/1998 $89,000 4m -3% -9%
11/06/1997 $92,000 2y -10% -5%
10/27/1995 $102,725 n/a -    -   
Additional Resources