9176 Mira Mesa Blvd 9298 - Map & Public Records - SDLookup.com

9176 Mira Mesa Blvd 9298

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3181107500

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/02/2007 $15,561,572 n/a -    -   
05/02/2007 $15,561,572 n/a -    -   
05/02/2007 $15,561,572 n/a -    -   
05/02/2007 $15,561,572 n/a -    -   
Additional Resources

Nearby Homes for Sale
Address Price
@10771 Black Mountain #124 $365,000   
@10770 Black Mountain Rd #230 $375,000   
@9378 Twin Mountain Cir $1,269,000   
@11095 Kite Hill Ln $1,399,999   
@11129 Pegasus Ave $1,290,000   
@8824 Harlington Dr $720,000   
@8875 Alphecca Way $1,299,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
9450-60 Westview Pkwy n/a n/a
9440 Westview Pkwy n/a n/a
9420-30 Mira Mesa Blvd n/a n/a
9400 Mira Mesa Blvd n/a n/a
9490 Mira Mesa Blvd n/a n/a
9290 Mira Mesa Blvd n/a n/a
9156 Mira Mesa Blvd n/a n/a
9154-74 Mira Mesa Blvd n/a n/a
10770 Black Mountain Rd 11/19/2021 $340,000
10771 Black Mountain Rd 8/26/2020 $95,000
Tax Assessment
Land Value:
$199,699
Improvement Value:
$702,812
Net Value:
$902,511
Est Property Tax:
$11,281