2544 Navarra Dr #5 - Map & Public Records - SDLookup.com

2544 Navarra Dr #5

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2161704705

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/03/2025 $660,000 8y 2m 62% 6%
08/02/2017 $407,500 7y 3m 66% 7%
04/21/2010 $245,000 4y 10m -38% -9%
06/07/2005 $395,000 4y 1m 90% 17%
04/27/2001 $207,500 2y 6m 69% 23%
10/09/1998 $122,500 n/a -    -   
Additional Resources