3454 Jackdaw St - Map & Public Records - SDLookup.com

3454 Jackdaw St

San Diego, CA 92103
Parcel Number:
4513430800

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/19/2005 $1,675,000 2y 1m 408% 114%
07/31/2003 $330,000 3y 6m 164% 32%
01/18/2000 $125,000 n/a -    -