1041 Gamble St - Map & Public Records - SDLookup.com

1041 Gamble St

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2290610700

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/25/1996 $78,500 6y 7m -40% -7%
04/20/1990 $130,000 n/a -    -   
Additional Resources