2914 Carrillo Way - Map & Public Records - SDLookup.com

2914 Carrillo Way

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2226501700

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/07/2026 $2,175,000 8y 12m 100% 8%
05/08/2017 $1,085,000 11y 7m -2% 0%
10/05/2005 $1,110,000 4y 12m 103% 15%
10/09/2000 $547,990 n/a -    -   
Additional Resources