7002 Via Califia - Map & Public Records - SDLookup.com

7002 Via Califia

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2155716700

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/06/1995 $218,000 5y 2m -17% -3%
08/02/1990 $262,000 n/a -    -   
Additional Resources