2625 Pirineos Way #224 - Map & Public Records - SDLookup.com

2625 Pirineos Way #224

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2162002177

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/01/2013 $220,000 2y 7m -4% -2%
07/23/2010 $229,900 6y 4m -29% -5%
02/27/2004 $325,000 13y 9m 127% 6%
06/01/1990 $142,900 n/a -    -   
Additional Resources