782 Nicholas St - Map & Public Records - SDLookup.com

782 Nicholas St

El Cajon, CA 92019
Parcel Number:
5112905800

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/27/2010 $287,500 1m 20% 399%
04/16/2010 $240,000 2y 11m -45% -18%
05/17/2007 $433,000 11y 7m 199% 10%
09/29/1995 $145,000 n/a -    -   
Additional Resources