1003 Susana Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

1003 Susana Ct

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215002247

Address Price
@Chateau Lake San Marcos #B112 $355,000   
@Chateau #D201 $239,000   
@1021 Porteno Ct $699,000
@Chateau Lake San Marcos #C103 $369,000   
@1730 San Pablo Dr $1,265,000   
@1476 La Habra Dr $1,450,000   
@1642 Via Barlovento $849,999   
@1672 Via Ocioso $899,000   
@1327 San Julian Dr $1,799,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
1031 Susana Ct 2/26/2024 $678,000
1011 Susana Ct 3/22/1985 $95,000
1027 Susana Ct 11/7/2018 $415,000
1007 Susana Ct 9/29/1995 $97,000
1023 Susana Ct #3 6/26/2000 $135,000
1019 Susana Ct 10/10/2019 $375,000
1011 La Pluma Ct n/a n/a
1009 La Pluma Ct 12/29/2006 $305,000
1005 La Pluma Ct 11/28/2013 $235,000
1001 La Pluma Ct 3/14/2022 $530,000
Tax Assessment
Land Value:
$97,290
Improvement Value:
$86,480
Net Value:
$183,770
Est Property Tax:
$2,297