11013 Sagittarius Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

11013 Sagittarius Rd

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3090652000

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/29/1995 $140,400 3y 8m -22% -6%
07/03/1991 $179,000 2y 1m 5% 2%
05/26/1989 $170,500 2y 8m 65% 20%
09/10/1986 $103,078 n/a -    -   
Additional Resources