5895 Friars Rd #5216 - Map & Public Records - SDLookup.com

5895 Friars Rd #5216

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366112833

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/30/2020 $464,900 9y 3m 29% 3%
12/16/2010 $360,000 10y 6m 45% 4%
06/06/2000 $248,900 2y 10m 61% 18%
08/01/1997 $155,000 8y -18% -2%
08/01/1989 $188,900 n/a -    -   
Additional Resources