2329 Spring Grove Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

2329 Spring Grove Ln

Spring Valley, CA 91977
Parcel Number:
5034117100

Address Price
@2515 Sweetwater Rd #63 $224,000   
@2373 Kings View Cir $559,999   
@2515 Sweetwater Rd #77 $199,000   
@8966 Arlingdale Way $549,000   
@8655 Valencia St $745,000   
@1935 Terracina Cir $555,000   
@1815 Sweetwater #1 $179,000   
@Ashford Park $568,000
@Ashford Park $570,000   
@1815 Sweetwater #169 $200,000   
@9026 Lemon St $715,000   
Nearby Properties
Tax Assessment
Land Value:
$13,507
Improvement Value:
$43,942
Net Value:
$57,449
Est Property Tax:
$718