510 Calle Montecito #55 - Map & Public Records - SDLookup.com

510 Calle Montecito #55

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1575600955

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/07/2017 $225,000 11y 2m -15% -1%
12/05/2005 $264,900 n/a -    -   
Additional Resources