5063 Santa Monica Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

5063 Santa Monica Ave

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
4480920600

Address Price
@2009 Bacon St $875,000
@5015 Cape May #108 $569,000   
@1828 Cable St $1,450,000   
@1615 Ocean Front St $4,200,000   
Nearby Properties
Tax Assessment
Land Value:
$31,430
Improvement Value:
$2,686
Net Value:
$34,116
Est Property Tax:
$426