906 S Rancho Santa Fe Rd #C - Map & Public Records - SDLookup.com

906 S Rancho Santa Fe Rd #C

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2216111232

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/15/2011 $160,000 3y 6m -43% -15%
10/11/2007 $282,490 16y 6m 129% 5%
04/08/1991 $123,490 n/a -    -   
Additional Resources