745 E Bradley Ave #111 - Map & Public Records - SDLookup.com

745 E Bradley Ave #111

El Cajon, CA 92021
Parcel Number:
3882912606

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/03/2026 $350,000 27y 9m 775% 8%
06/30/1998 $40,000 5y 1m -39% -9%
05/19/1993 $65,102 4y 1m 15% 3%
03/29/1989 $56,500 2y 3m 0% 0%
12/24/1986 $56,400 3y 2m 3% 1%
10/17/1983 $55,000 n/a -    -   
Additional Resources