1670 N Broadway - Map & Public Records - SDLookup.com

1670 N Broadway

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2271800300

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/29/1999 $157,000 10y 10m 50% 4%
12/12/1988 $105,000 3y 8m 40% 9%
03/22/1985 $75,000 n/a -    -   
Additional Resources