8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853662026

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/21/1996 $5,300 8y 11m -46% -7%
04/08/1987 $9,900 n/a -    -   
Additional Resources