1982 Hazelnut Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

1982 Hazelnut Ct

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2216822500

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/26/2009 $460,000 5y -24% -5%
04/29/2004 $608,000 11m 31% 34%
05/28/2003 $464,900 1y 9m 19% 11%
08/24/2001 $389,500 7y 10m 60% 6%
10/18/1993 $243,900 n/a -    -   
Additional Resources