8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853662213

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/10/2004 $14,000 11y 3m 150% 8%
06/07/1993 $5,600 5y 6m -43% -10%
11/13/1987 $9,900 n/a -    -   
Additional Resources