5985 Bertro Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5985 Bertro Dr

La Mesa, CA 91942
Parcel Number:
6740700100

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/30/2019 $627,500 31y 402% 5%
09/28/1988 $125,000 n/a -    -   
Additional Resources