3023 Segovia Way - Map & Public Records - SDLookup.com

3023 Segovia Way

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2550560300

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/27/2025 $1,625,000 4y 11m 93% 14%
06/08/2020 $840,000 20y 8m 180% 5%
09/27/1999 $300,000 5y 6m 53% 8%
03/30/1994 $196,500 n/a -    -   
Additional Resources