1410 N Broadway - Map & Public Records - SDLookup.com

1410 N Broadway

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2270310600

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/04/2013 $190,000 7y 8m -61% -11%
08/04/2005 $485,000 15y 7m 411% 11%
12/14/1989 $95,000 n/a -    -   
Additional Resources