640 Overlook St - Map & Public Records - SDLookup.com

640 Overlook St

Escondido, CA 92027
Parcel Number:
2305705500

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/21/2025 $720,000 37y 11m 540% 5%
04/02/1987 $112,500 3m 6% 24%
12/23/1986 $106,000 n/a -    -   
Additional Resources