12550 Calle Tamega #126 - Map & Public Records - SDLookup.com

12550 Calle Tamega #126

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
2749201718

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/28/1993 $156,000 4y 3m -13% -3%
06/28/1989 $179,000 5y 2m 18% 3%
04/12/1984 $152,000 n/a -    -   
Additional Resources