2843 Avenida Valera - Map & Public Records - SDLookup.com

2843 Avenida Valera

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2164613900

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/02/2006 $79,000 10y 4m -74% -12%
12/15/1995 $299,690 n/a -    -   
Additional Resources