7068 Zubaron Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

7068 Zubaron Ln

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2155835700

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/22/2021 $1,170,000 26y 8m 362% 6%
02/10/1995 $253,000 4y 9m -14% -3%
04/30/1990 $293,990 n/a -    -   
Additional Resources