10668 Dabney Dr #123 - Map & Public Records - SDLookup.com

10668 Dabney Dr #123

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3113902127

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/31/2009 $128,000 10y 50% 4%
08/31/1999 $85,350 5y 12m 17% 3%
09/03/1993 $73,000 3y 6m -1% 0%
02/06/1990 $73,500 n/a -    -   
Additional Resources