9796 Eucalyptus St - Map & Public Records - SDLookup.com

9796 Eucalyptus St

Spring Valley, CA 91977
Parcel Number:
5790430900

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/29/2009 $370,847 3y 9m -45% -15%
08/15/2005 $672,000 10y 3m 172% 10%
05/16/1995 $247,000 5y 11m 672% 41%
06/01/1989 $32,000 n/a -    -   
05/09/1989 $25,000 n/a -    -   
Additional Resources