2614 Abedul St - Map & Public Records - SDLookup.com

2614 Abedul St

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2152900400
Property is For Sale
List Price:
$1,697,000   
View Full Listing:
MLS-260012342

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/02/1997 $285,000 3y 10m -16% -4%
06/25/1993 $340,000 n/a -    -   
Additional Resources