2520 Navarra Dr #A - Map & Public Records - SDLookup.com

2520 Navarra Dr #A

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2161705601

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/11/2011 $349,000 7y 7m -17% -2%
05/29/2003 $422,000 2y 8m 59% 19%
09/27/2000 $265,000 13y 10m 83% 4%
11/26/1986 $145,000 n/a -    -   
Additional Resources