1655 La Presa Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

1655 La Presa Ave

Spring Valley, CA 91977
Parcel Number:
5793722700

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/21/2013 $420,000 3y 5m 30% 8%
06/24/2010 $322,183 6y -49% -10%
05/28/2004 $627,000 1y 5m 57% 37%
12/19/2002 $400,000 n/a -    -   
Additional Resources