9064 Elbert Terrace - Map & Public Records - SDLookup.com

9064 Elbert Terrace

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3184521100

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/04/1997 $157,400 6y 4m -10% -2%
03/26/1991 $174,000 n/a -    -   
Additional Resources