8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853662732

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/05/2000 $4,774 13y 3m -52% -5%
08/28/1987 $9,900 n/a -    -   
Additional Resources