7059 Via Candrejo - Map & Public Records - SDLookup.com

7059 Via Candrejo

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2155830100

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/11/2017 $820,000 4y 1m 26% 6%
03/26/2013 $651,000 2y 10m 15% 5%
05/28/2010 $566,000 5y 5m -19% -4%
12/09/2004 $700,000 9y 3m 165% 11%
08/29/1995 $264,448 n/a -    -   
Additional Resources