9712 Avenida Colino - Map & Public Records - SDLookup.com

9712 Avenida Colino

Spring Valley, CA 91977
Parcel Number:
5791018200

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/11/2014 $430,000 5y 8m -2% 0%
07/09/2008 $440,000 12y 145% 8%
06/28/1996 $179,900 2y 9m -8% -3%
09/02/1993 $194,900 n/a -    -   
Additional Resources