2375 Terraza Salvo - Map & Public Records - SDLookup.com

2375 Terraza Salvo

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2155713300

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/15/2011 $599,000 7y 7m -5% -1%
09/05/2003 $630,000 12y 9m 100% 6%
11/14/1990 $315,412 n/a -    -   
Additional Resources