2607 Pirineos Way #313 - Map & Public Records - SDLookup.com

2607 Pirineos Way #313

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2162002139

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/13/2012 $272,000 5y 3m -16% -3%
11/29/2006 $323,000 6y 3m 89% 11%
08/29/2000 $171,250 10y 4m 14% 1%
04/26/1990 $149,900 n/a -    -   
Additional Resources