8858 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8858 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853682503

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/03/2004 $10,200 11y 3% 0%
11/16/1993 $9,900 3y 3m -9% -3%
08/08/1990 $10,900 1y 1m 10% 9%
06/21/1989 $9,900 n/a -    -   
Additional Resources