8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853661616

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/27/2006 $16,995 11y 325% 14%
04/14/1995 $4,000 4y 1m -38% -11%
02/20/1991 $6,500 3y 6m -34% -11%
08/12/1987 $9,900 n/a -    -   
Additional Resources