9550 Bayamon Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

9550 Bayamon Rd

San Diego, CA 92129
Parcel Number:
3153911200

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/14/2014 $540,000 7y 2m 14% 2%
07/19/2007 $472,000 4y 7m 33% 6%
12/19/2002 $355,000 1y 21% 21%
12/17/2001 $292,500 6y 1m 70% 9%
11/17/1995 $172,500 7y 3m 15% 2%
08/02/1988 $150,000 2y 2m 22% 10%
05/27/1986 $123,000 1y 2m 3% 3%
03/07/1985 $119,000 1y 2m 19% 15%
12/15/1983 $99,950 n/a -    -   
Additional Resources