8390 Pallux Way - Map & Public Records - SDLookup.com

8390 Pallux Way

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3090802700

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/22/2010 $375,000 6y 8m -12% -2%
11/06/2003 $425,000 n/a -    -   
Additional Resources