745 E Bradley Ave #135 - Map & Public Records - SDLookup.com

745 E Bradley Ave #135

El Cajon, CA 92021
Parcel Number:
3882912618

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/03/1989 $53,500 5y 11m -3% 0%
10/17/1983 $55,000 n/a -    -   
Additional Resources