8858 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8858 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853682524

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/05/1994 $9,900 3y 8m -13% -4%
08/08/1990 $11,400 1y 14% 13%
07/26/1989 $10,000 n/a -    -   
Additional Resources