2502 Navarra Dr #225 - Map & Public Records - SDLookup.com

2502 Navarra Dr #225

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2161704935

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/30/2021 $663,000 4y 7m 52% 10%
04/13/2017 $435,000 9y 38% 4%
04/02/2008 $315,000 11y 6m 119% 7%
10/03/1996 $144,000 1y 11m -4% -2%
10/25/1994 $150,000 n/a -    -   
Additional Resources