10707 Jamacha Blvd #148 - Map & Public Records - SDLookup.com

10707 Jamacha Blvd #148

Spring Valley, CA 91978
Parcel Number:
7750523453

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/24/1996 $13,800 7y 4m -56% -10%
02/16/1989 $31,113 5y 10m 1% 0%
04/09/1983 $30,700 n/a -    -   
Additional Resources