719 N Midway Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

719 N Midway Dr

Escondido, CA 92027
Parcel Number:
2252010700

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/01/2009 $165,000 10y 8m 18% 2%
12/15/1998 $140,000 1m 40% 796%
10/20/1998 $100,000 9y 5m -17% -2%
04/28/1989 $120,000 7m 26% 46%
09/14/1988 $95,000 n/a -    -   
Additional Resources