10955 Summerdale Way #292 - Map & Public Records - SDLookup.com

10955 Summerdale Way #292

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3112004252

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/15/1999 $104,900 7y 11m -9% -1%
06/27/1991 $115,000 3y 4m 42% 11%
02/19/1988 $81,221 n/a -    -   
Additional Resources